YÜKLENİYOR
ankaraevlilikteklifi60

İnstagram hesabımızın sonuna 60 rakamını yazdım. Bu şu demek tecrübe para ile alınamıyor. 40 YILLIK TECRÜBEMİZLE Evlilik Teklifi, Doğum Günü, Yıldönümü organizasyonlarını son derece tecrübeli bir isimle yönlendirileceksiniz… Güzel Sanatlar Eğitimi almış ve görsel sanatlar, video, klip, fotografi alanında sizlere en kalıcı en memnun edici çekimleri yaparak unutulmaz anılarınıza değer katmış olacağız. 

Organizasyonunuzun gerçekleşmesi için Ankara Evlilik Teklifi 60 telefonundan  Fatih Zincir’e ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz organizasyonu gerçekleştirmek üzere istediğiniz tarihi belirlemenizin ardından sizin için en ideal seçenekleri bir aile ekibi olan Zincir Plato ile planlıyoruz.  Eşinizle ilk adımınızı attığınız andan itibaren sizi özel hissettirecek onlarca çeşit konsept kurgulayarak 4 ayrı mekanımızda unutulmaz anlara katkıda bulunuyoruz.

Unutulmamalı. Evlilik Teklifi Organizasyonu kızlarımızın etkileyici evlenme teklifleri eşliğinde şahane bir organizasyonla evlenmek ister ve bunun için çok heyecanlı beklentileri vardır. Erkeklerimiz ise kısmen düşünür, kısmen farklı planlar yapar. Ben fatih zincir olarak tecrübe ve deneyimlerimi  damat adaylarına yansıtır, rahat bir organizasyon geçirmelerini sağlarım. Tabii en önemli şey o mimik, efekt ve yaşanan heyecanların an be an kayıt altına alınmasıdır. veee dolayısıyla unutulmayacak klipler haline gelmesidir.

En büyük kazancımız çiftlerimizin bu organizasyon sonrası seyrettikleri kliplerden elde edindiğimiz manevi kazanımlardır. Hepsine bir baba şefkati ve ağabey şefkati ile yön göstermiş ve heyecan dolu izledikleri klipleri yapmamdır. Evlilik teklifi görselleri, müzik seçimi, hava durumuna göre kıyafet yönlendirilmezi ve alternatif yüzük çeşitlerine kadar tamamen istenirse yönlendirmekteyiz. 40 yıllık tecrübemiz tüm organizasyonların üstesinden rahatlıkla gelebileceğimizin göstergesidir. Şahane platomuz, doğa ile iç içe botanik bahçemiz, şömineli şahane ambianslı evimiz, göle sıfır gölevimiz ve teknemiz sadece birkaçı..Çiftleri Zincir Platoya davet etmekten onur duyduğumu belirtmek isterim. Fatih Zincir

 

Benzer Yazılarımız