YÜKLENİYOR
Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan

Ramazan ayı müslümanların kutsal bir ayıdır. Bu ayda evlenme teklif etmek ayrı bir anlam taşıyabilmektedir. Platomuzun Ramazan ayı içinde açık olması, çiftlerimizin bu ay içinde yapacakları evlenme teklifi organizasyonları için yeni kurgular oluşturmasına vesile olmuştur. Örnek vermek gerekirse oruç tutan bir çiftimiz platomuzda evlenme tekliflerini yapabilir. o günün anısı ile ilgili fotoğrafları çekilebilir, klipleri hazırlanabilir. İster geleneksel Ramazan eğlenceleri eşliğinde isterse sadece size özel şarkılar eşliğinde tarzınıza uygun bizim de görsel şölenlerle destekleyeceğimiz evlilik teklifi organizasyonları yapmamız mümkündür. Hem evlenme teklifi edeyim. Hem orucumu bulunduğunuz yerde açayım diyorsanız.. O da ayrı bir hava içinde geçmektedir. Örnek veriyoruz. Siz çekimler yapılırken yada dinlenirken… arkadaşlarımız sizin için mangal, barbekü, hazırlıkları yapar çekim sonrası tam zamanında orucunuzu açarak başbaşa yemek yiyebilirsiniz. Bu arada geleneksel tuluat sanat gösterileri yapılabilir, kanun ve ney eşliğinde yemeklerinizi yiyebilirsiniz… 

 

Eşinizle birlikte en unutulmaz anılarınızdan birini oluşturacak evlenme teklifi organizasyonunuz için size farklı konsept mekanlarımız ve organizasyonlarımız ile hizmet vermekteyiz. Şömine ateşi sesinin romantik aşk şarkılarına karıştığı, güller, gül yaprakları ile hazırladığımız iç ve dış mekanımızda organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz..

 

Birlikteliğinizi ortak bir yolculuğa dönüştürecek evlilik teklifi anınızın sizin ve eşiniz için en mutlu, en heyecanlı ve en romantik halinde yaşanması için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Organizasyon tarihinizi belirlemenizin ardından Zincir Plato Organizasyon –  Evlilik Teklifi Ankara ekibi olarak detayları planlıyor ve tüm hazırlığı sizin için tamamlıyoruz.

Birbirinden farklı atmosferlere sahip olan platomuzda  çok daha romantik ve yaratıcı evlilik teklifi organizasyonları düzenliyoruz. Sevgilinizin hiç beklemediği bir anda gerçekleştireceğiniz etkileyici evlilik teklifi, evlilik hayatınızın en görkemli klibi olacak. İsterseniz muhteşem bir şekilde donatılmış platomuzda ve kır evlimizde sevgilinizle geçireceğiniz birkaç saatlik anda sürpriz evlilik teklifi yapabilirsiniz. Böylece hem huzurlu hayatınıza ilk adımı atmış olursunuz hem de dinlenerek rahatlarsınız.

Evliliği düşündüğünüz insan ile evlilik öncesi birlikte geçirilen süre önemlidir. Ancak en önemlisi onu her yönü ile ne kadar tanıdığınızdır. Duygu ve düşüncelerini bilmek, bazen hissetmek, olaylara vereceği tepkileri tahmin edebilmek önemlidir. Şüphenizi çekecek tutarsız davranışlarda bulunuyor mu? Bazen ortaya çıkan tavırları ile sizi şaşırtıyor mu? Hiç ummadığınız bir davranışı yaptığına şahit oldunuz mu? Bu gibi sorulara dürüst cevaplar vererek onu ne kadar tanıdığınızı anlayabilirsiniz.

Bu süreçten geçtikten sonra yapılacak bir evlilik teklifi mutlaka heyecanlandıran, duygulandıran ve unutulmaz karelere sahip bir kliple taçlandırılacaktır. 40 yıllık teknik ve görsel meklek hayatımız sizlerin bu anlarını her an görüntüleyerek defalarca izleyeceniz klipler haline getirir ve fotoğraflarını hazırlar… Unutulmasın Tecrübe para ile satılmaz. yaşanarak öğrenilir.. Her gencimize ayrı ayrı duygulandıracak kurgularımız mevcuttur.. 

Benzer Yazılarımız