YÜKLENİYOR
HOŞGELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN

Ramazan ayı Müslüman alem için kutsal olan bir ay… Ankara’nın en güzide ilçesi Gölbaşı’ında misafirlerimize ve çiftlerimize Bereketli ayda çiftlerimizi davet etmekten onur duyuyoruz… Tabiki evlenme teklifi ve evlenmenin ilk adımı olan bu özel günde bizde sizleri unutmuyoruz… İftarınızı çiftimiz olarak bizde açarken barbekümüz, mangalımız, sizlerin hizmetinde olacak… Tabi bu süprizi evlenme teklifi yaparak değerlendirmek de siz gençlerin vazgeçilmesi olmalı… 

Eşinizle birlikte en unutulmaz anılarınızdan birini oluşturacak evlenme teklifi organizasyonunuz için size farklı konsept mekanlarımız ve organizasyonlarımız ile hizmet vermekteyiz. Şömine ateşi sesinin romantik aşk şarkılarına karıştığı, güller, gül yaprakları ile hazırladığımız iç ve dış mekanımızda organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz..

 

Birlikteliğinizi ortak bir yolculuğa dönüştürecek evlilik teklifi anınızın sizin ve eşiniz için en mutlu, en heyecanlı ve en romantik halinde yaşanması için bütün çalışmaları önceden hazırlıyoruz. Organizasyon tarihinizi belirlendikten sonra  Organizasyon sorumlusu  olarak detayları planlıyor ve tüm hazırlığı sizin için tamamlıyorum.

 

Evlilik Teklifi Ankara

Ankara Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi organizasyonu ankara

ankaraevlilikteklifi60

Size bir alo kadar yakınız.. Tecrübe para ile alınmaz. Muhteşem çekim ekipmanlarımız… Drondan 4k sony serisi üst sekmen makinalarımıza kadar 40 yıllık tecrübemizle o anı her daim izleyeceğiniz bir şekilde klip haline getiriyoruz. . Dilediğiniz organizasyonu gerçekleştirmek üzere istediğiniz tarihi belirlemenizin ardından sizin için en ideal  planlıyoruz. Eşinizle ilk adımınızı attığınız andan itibaren kızımızın o şaşkın ve duygusal anları sonucta inanılmaz sevincini an be an çekiyoruz.

40 yıllık tecrübem ve aldığım eğitimle  pek çok çiftin en mutlu anını eşsiz bir organizasyona dönüştüren Zincir Plato Organizasyon, benzersiz konsepti ve atmosferi sayesinde evlenme teklifi organizasyonunuzu her zaman keyifle hatırlanacak bir anıya dönüştürüyor.

 

Evlilik Teklifi Ankara , Evlenme teklifi ankara, ankara evlenme teklifi organizasyonu, ankaraevlilikteklifi60 

Her genc kızımız , etkileyici evlenme teklifleri eşliğinde ve harika bir organizasyon ile evlenmek ister. Birbirinden farklı evlilik teklifi alternatifi bulunmaktadır. Pek çok alternatif evlenme teklifi içinde muhakkak sizin ve müstakbel eşinizin beğeneceği, etkileneceği ve yıllar sonra bile tüm ayrıntılarını hatırlayabileceği bir evlilik teklifi organizasyonu vardır. Evlilik teklifi anını harika bir hikaye haline getirmek için

 

evlilik teklifi görselleri,

canlı müzik (tarafımdan icra edilmektedir)

çiçek ve tüm ayrıntılar düşünülmekte ve kurgulanmaktadır.

Önemli olan bu ilk başlangıcın hatasız ve mutlu sonla sonuçlanması tamamen tecrübe ve senaryoarla ilgilidir. İşte ben bu tecrübeye sahip 42 yıllık bir görsel geçmişi olan bir kişi olarak tüm gençlerimizin aynı mutlulukla buluşması için ilk gün gibi heyecanla evlenme teklifi organizasyonları yapmaktayım. 

Fatih Zincir

Benzer Yazılarımız